درباره مازند قوطی

* صنایع بسته بندی مازند قوطی در سال 1381 در شهرستان بابلسر و در منطقه صنعتی- شیلاتی  میرود با همت و پشتکار خستگی ناپذیر جمعی کارآفرین و اهل فن بنا گردید.

 * این شرکت با هدف تولید محصولات قوطی فلزی کششی و غیرکششی، جهت بسته بندی و نگهداری محصولات غذایی مختلف نظیر انواع کنسرو، تن ماهی و سایر مواد غذایی نیمه آماده، جهت تأمیـن نیازکارخـانه های منطقه و کشور، با بهره گیری از کادری مجرب و متخـصص،  به طور رسمی از سال1383 فعالیت تولیدی خود را آغاز نموده است.

 * درادامه فعالـیت ها و در راسـتای توسعه و پیشـرفت واحد تولیدی، خط تولیـد قوطی های  فلـزی سه تکه با قطـر 99 و 73 میلیمتر با به کارگیری بروزترین تکنولـوژی مورد استفاده در صنایع غذایی از ابتدای سال 1387 راه اندازی گردید.

 * مواد اولیه مـورد نیاز این شرکت از قبیل ورق قلع اندود با کیفـیت ممـتاز مستقیما از مجتمع  فولاد مبارکه اصفهان و یا واردات از خارج از کشـور تأمـین می گردد و کلیه مراحـل چاپ و لاک  با مواد ساخـت آلمان و دستگاه های کاملا مجهز و پیشرفته انجام می شود.

و با تکیه بردانش و تجربه مدیران و پرسنل شرکت مازندقوطی، جهت جلب رضایت مشتریان و خدمت­رسانی به آنها می­باشد.

* از جمله شرکت هایی که مجموعه مازند قوطی در سالهای اخیر در زمینه قوطی های سه تکه افتخار همکاری با آنها را داشته است عبارتند از : هلدینگ بیژن (بیژن)، صنایع غذایی بهین چاشنی (تی تی کا،کسری)، صنایع غذایی عصاره ناب شیراز ( رضایت، آرینو ناب، تیروژ، رایج)، صنایع اتکا (اتکا)، صنایع غذایی محرم (محرم)، صنایع غذایی اورگانا (اورگانا)، صنایع غذایی سالار سعید (مشعوف)، صنایع زرین عصاره شمال ( چاچ، کامتک،به دلال دل)، صنایع غذایی خزر عصاره وارنا (چی چی لاس)، صنایع غذایی گلچین خزر ( هیراد، زلنگ)، صنایع غذایی دلوسه ( دلوسه )، صنایع غذایی شنگر (شنگر)

این شرکت افتخار دارد تا بزرگترین تولید کننده انواع قوطی کنسرو، تن ماهی، نیم کیلویی، یک کیلویی و درب­های ساده کنسرو در سایزهای مختلف جهت بسته بندی مواد غذایی در شمال ایران باشد.

انواع محصولات مازندقوطی:

  • انواع قوطی­های ساده و چاپدار دو تکه کششی دراندازه های 120، 160 ، 180  و 300 گرمی با قطرهای 84 و 99 میلی­متر
  • انواع قوطی­های ساده و چاپدار سه تکه دراندازه های 500،380،250 ،600 ، 800 و 1000 گرمی با قطرهای 73 و 99 میلی­متر
  • درب­های ساده با قطرهای 73 و 99 میلی­متر
مازند

مشخصات ورق مورد استفاده:

ورق فولاد قلع اندود شده، پوشش داده شده با انواع پوشش­های غذایی(پوشش­های آلومینیوم پیگمنت ، سفید غذایی و طلایی غذایی)

دستگاه های مورد استفاده:

دستگاه­های کاملا مجهز و پیشرفته از جمله دستگاه جوش Soudronic  سوئیس و New-DODO چین

* صنایـع بسته بندی مازند قوطی در راسـتای توسعه و تولید محصـولات با کیفیت و متنوع بر اسـاس نیاز مشتریان وتقاضای بازار علاقه مند به همکاری با شرکت های صنایع غذایی در اقصی نقاط کشور است. این شرکت کیفیت تولید و رضایت مندی مشتری را سرلوحه فعالیت خود قرارداده است و با دارا بودن کادر مجرب و تکنولوژی روز  در راه رسیدن به این اهداف تمامی توان خود را به کار گرفته است.هدف ما پیشرفت و گسترش روز افزون، و امید ما همراهی و همکاری با مشتریان محترم می باشد