مازند قوطی

.
دوشنبه 29 بهمن 1397.
تاریخ شمسی :
الإثنين 13 جماد ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Feb 18 2019.
تاریخ میلادی :

لذت بردن از طعم غذا با محصولات کنسروی آذین مهر خزر

شرکت آذین مهر خزر، در سال 1384 در شهرستان بابلسر و در منطقه صنعتی _شیلاتی میرود به منظور ایجاد اشتغال در صنایع غذایی و تامین بخش عمده ای از نیاز بازار و منطقه، به مدیریت و سرپرستی مهندس جمشیدی از مدیران جوان و توانای صنایع غذایی، با ظرفيت توليد سالیانه ١٠٠٠ تن به بهره برداري رسيد.

 این مجموعه در طی سالیان گذشته موفقیت های چشمگیری در عرصه تولید انواع کنسرو ماهی داشته و به عنوان واحد منتخب نمونه استان به برندی قابل اعتماد و مشتری پسند در بازار محصولات کنسروی ایران بدل گشته است.

محصولات آذین مهر شامل انواع کنسروجات گوشتی و غیر گوشتی ازجمله کنسرو ماهی تن با نام های تجاری سمیرا، آذین، شگن و بهیار و همچنین بسته بندی ماهی می باشند.

شعار این مجموعه تولیدی موفق این است:  لذت بردن از طعم غذا به انتخاب شما بستگي دارد.

تولیدات انواع قوطی کنسرو تن ماهی با برندهای آذین ، شگن و بهیار در طی سالیان گذشته بر عهده صنایع بسته بندی مازند قوطی  بوده است. در این مجموعه، کلیه مراحل چاپ و لاک ورق و تولید قوطی با مواد و دستگاههای کاملا مجهز و پیشرفته اروپایی صورت می گیرد. همچنین این مجموعه پذیرای سفارشات طراحی، چاپ و لاك ورق و تولید انواع قوطی و درب و همچنین مشاوره جهت تعمیر و نگهداري و رفع عیوب دستگاه ها و سیستم ها است.


منبع: گروه تحقیق و توسعه مازند قوطی

نظرات (0) کلیک ها: 3508

بازدید دانشجویان مهندسی کشاورزی-صنایع غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آمل

در روز دوشنبه 18 آبان گروهی از دانشجویان رشته کارشناسی مهندسی کشاورزی- صنایع غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت ا.. آملی به سرپرستی سرکار خانم مهندس باقری از مجموعه شرکت صنایع بسته بندی مازند قوطی واقع در ناحیه صنعتی شیلاتی میرود بابلسر بازدید نمودند. دراین دیدار دانشجویان به همراه ارائه توضیحات توسط کارشناسان و مهندسان شرکت از قسمت های مختلف این مجموعه از جمله خط تولید دیدن نموده و از نزدیک با تمامی مراحل تولید قوطی های فلزی کنسروی و نحوه بسته بندی آنها آشنا شدند.

صنایع بسته بندی مازند قوطی با هدف تولید محصولات قوطی فلزی کششی، جهت بسته بندی کنسروماهی و تامین نیاز منطقه صنعتی _شیلاتی میرود و با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص، به طور رسمی از سال 1385 فعالیت تولیدی خود را آغاز نموده است. در این مجموعه، کلیه مراحل چاپ و لاک با مواد و دستگاههای کاملا مجهز و پیشرفته اروپایی صورت می گیرد.

مازند قوطی در ادامه مسیر خود در راستای توسعه بازار هدف و تنوع محصولات، در سال جاری افزایش خطوط تولید قوطی و درب در ابعاد جدید را در دست اقدام دارد. همچنین این مجموعه با در اختیار داشتن کادری متخصص و مجرب، پذیرای سفارشات طراحی، چاپ و لاك ورق و نیز مشاوره جهت تعمیر و نگهداري و رفع عیوب دستگاه ها و سیستم ها است.

 

معرفی دانشگاه:

دانشکده صنایع غذایی و کشاورزی یکی از دانشکده های مصوب دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا... آملی است، که از سال 1388 به صورت مستقل با افتتاح ساختمان جدید آن تأسیس گردید، هم اکنون در این دانشکده گروه‌های علوم صنایع غذایی، زراعت، جنگلداری و زیست شناسی به تدریس و تحقیق در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌پردازند. این دانشکده  با بهره گیری از اساتید مجرب و کارآزموده و کادر آموزشی قوی یکی از مهم‌ترین مراکز آموزشی در رابطه با کشاورزی و صنایع غذایی در سطح منطقه محسوب می‌شود.

 

آشنایی با رشته صنایع غذایی:

این رشته در گذشته با نام مهندسی کشاورزی – صنایع فرآورده های کشاورزی در دانشگاههای کشور ارائه شده و از سال 1371 به طور رسمی به علوم و صنایع غذایی تغییر نام داده است. کلیه عملیاتی که پس از صید و برداشت محصولات زراعی و باغی و یا ذبح دام انجام شده و مواد خام را به ماده غذایی آماده مصرف تبدیل می کند، شامل روشهای نگه داری، فرآوری، بسته بندی و... زیر مجموعه این گرایش می باشند. فرآورده های اولیه ی غذایی با منشاء کشاورزی، دام پروری و شیلات بدون نگه داری و تبدیل ، فایده ای ندارند . وظیفه ی مهندس صنایع غذایی ، تبدیل و افزایش عمر نگه داری محصولات غذایی است و در واقع مراحل بعد از تولید محصولات کشاورزی در حیطه ی کار فارغ التحصیل این رشته قرار می گیرد .دانشجویان این رشته با نحوه ی جمع آوری ، انتقال ، تبدیل ، تکمیل ، نگه داری و توزیع محصولات کشاورزی و همچنین خصوصیات فیزیکی و شیمیایی این محصولات آشنا میشوند . به عبارت دیگر هر آنچه که در ارتباط با تبدیل و فرآوری مواد غذایی باشد ، در این رشته مطالعه میشود.

در مورد تفاوت این رشته با رشته های علوم و صنایع غذایی و مهندسی مواد و طراحی صنایع غذایی ، گفته میشود که رشته ی علوم و صنایع غذایی به کنترل کیفی و بهداشت مواد غذایی میپردازد . مهندس شیمی گرایش صنایع غذایی نیز در زمینه ی طراحی دستگاه های تولید مواد غذایی ، خصوصیات دستگاه های فوق ، خطوط تولید و ارتباط بین دستگاه ها مطالعه می کند و مهندس کشاورزی گرایش علوم و صنایع غذایی نحوه ی تبدیل و نگه داری محصولات کشاورزی به صورت فرآورده های قابل مصرف و با کیفیت خوب را مطالعه و بررسی می کند.

 

فرصت های شغلی:

فارغ التحصیلان رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی پس از پایان تحصیلات، بسته به تواناییهای فردی و علمی خود، می توانند مسوولیتهای متفاوتی نظیر: مدیریت تولید کارخانجات، مسوولیت فنی، مسوولیت آزمایشگاهها، انجام فعالیت های تحقیقاتی برای بهبود کیفیت تولیدات غذایی، ساخت محصولات جدید، افزایش تولید، کاهش ضایعات، بسته بندی و ... ارائه مشاوره علمی به واحدهای تولیدی و فعالیتهای دیگر را بر عهده گیرند.

بر اساس قانون ، هر کارگاه یا کارخانه ی تولید مواد غذایی پیش از آغاز فعالیت خود باید پروانه ی مسئول فنی را از وزارت بهداشت دریافت کند و برای تهیه ی چنین پروانه ای لازم است یک مهندس علوم و صنایع غذایی یا رشته های مرتبط (متخصص علوم و صنایع غذایی یا مهندس شیمی گرایش صنایع غذایی) به عنوان مسئول فنی معرفی شود . مسؤول فنی موظف است بر تمام مراحل تولید، از تهیه مواد اولیه تا بسته بندی و توزیع یک کالا نظارت داشته باشد. همچنین تمام واردات باید با نظر مسؤول فنی و تأیید اداره کل نظارت انجام شود. براساس آمار موجود ، در میان رشته های مهندسی کشاورزی رشته ی علوم و صنایع غذایی از بیشترین درصد اشتغال برخوردار بوده و فارغ التحصیلان آن از نظر اشتغال مشکلی نداشته اند . در این رشته دختران میتوانند در رشته های علوم و صنایع غذایی و کشاورزی حضوری فعال داشته باشند، چون بازار کار این رشته ،آزمایشگاه ها و کارخانه های تولید مواد غذایی و کشاورزی می باشد.

 منبع: گروه تحقیق و توسعه مازند قوطی

نظرات (0) کلیک ها: 2207

تلاجی میرود، پیشرو درعرصه تولید محصولات کنسروی و فراورده های دریایی

شرکت فراورده های دریایی تلاجی میرود، در سال 1380 در شهرستان بابلسر و در منطقه صنعتی _شیلاتی میرود به منظور ایجاد اشتغال و تامین بخشی عمده ای از نیاز بازار و منطقه، توسط جمعی کارآفرین و اهل فن به مدیریت و سرپرستی مهندس فولادی از کارآفرینان و مدیران توانا و با سابقه صنایع غذایی، تاسیس گردید.

در سال 1386 با توجه به توانمندی های مدیریت و پرسنل و نگاه برتر جهت کیفیت بسته بندی محصولات و رضایت مندی مشتریان تصمیم به توسعه این شرکت گرفته شد.

این مجموعه در طی سالیان گذشته موفقیت های چشمگیری در عرصه تولید محصولات کنسروی و فراورده های دریایی داشته و به برندی قابل اعتماد و مشتری پسند در بازار محصولات غذایی ایران بدل گشته است.

در حال حاضر با بهره گیری از ماشین آلات بسته بندی روز دنیا و به کارگیری نیروی کار با تجربه و مهندسین زبده در صنعت بسته بندی و پیروی از خط مشی کیفیت برتر، مشغول به کار می باشد.

خطوط تولید کنسرو این شرکت شامل محصولات زیر می باشد:

1.    کنسرو ماهی تون میروتون در روغن مایع و روغن زیتون با اوزان 120، 160و 180 گرم با درب ساده و کلیدی، دارای نشان استاندارد ملی ایران.

2.    کنسرو ماهی تون فریور در روغن مایع با وزن 180 گرم با درب ساده و کلیدی، دارای نشان استاندارد ملی ایران.

3.    کنسرو میرو کیلکا در سس گوجه فرنگی در وزن 180 گرم با درب ساده و کلیدی، دارای نشان استاندارد ملی ایران.

4.    کنسرو ماهی جنوب ماهیار در روغن مایع در اوزان 120، 160و 180 گرم با درب ساده و کلیدی،دارای نشان استاندارد ملی ایران.

5.    کنسرو میرو آزاد (با ماهی فیتوفاگ) در روغن مایع در اوزان 120، 160و 180 گرم با درب ساده وکلیدی، دارای نشان استاندارد ملی ایران.

6.    کنسرو سالاد ماهی تون در روغن در وزن 180 گرم با درب ساده و کلیدی، دارای نشان استاندارد ملی ایران.

7.    کنسرو مرغ میرو در روغن مایع در وزن 180 گرم با درب ساده و کلیدی، دارای نشان استاندارد ملی ایران.

 کلیه محصولات دارای مدیریت تضمین کیفیت HACCP، ISO9001، ISO14001می باشند. این شرکت با اجرای شرایط GMP در ساخت آماده برای دریافت کد EC می باشد.

در خطوط بسته بندی نیز که در سال 1386 به بهره برداری رسید محصولاتی که همگی در واحد فیله و بسته بندی این شرکت تولید و به بازار عرضه می شوند شامل موارد زیر می باشند:

1.    کیلکای پاک شده و با سر در بسته بندی ظرفی 500 گرمی به صورت منجمد.

2.    قزل آلای فیله و پاک شده با سر در بسته بندی ظرفی وکیوم  و نایلون وکیوم 500 تا 700گرمی به صورت منجمد.

3.    ماهی سفید کامل و پاک شده در بسته بندی نایلون وکیوم به صورت منجمد.

4.    فیله ماهی آزاد پرورشی یا فیتوفاگ در بسته بندی 500 تا 700 گرمی به صورت ظرفی وکیومی.


تولیدات انواع  قوطی کنسرو شرکت فراورده های دریایی تلاجی، طی سالهای گذشته بر عهده صنایع بسته بندی مازند قوطی  بوده است.

مازند قوطی در ادامه مسیر خود در راستای توسعه بازار هدف و تنوع محصولات، در سال جاری افزایش خطوط تولید قوطی و درب در ابعاد جدید را در دست اقدام دارد.

همچنین این مجموعه با در اختیار داشتن کادری متخصص و مجرب، پذیرای سفارشات طراحی، چاپ و لاك ورق و نیز مشاوره جهت تعمیر و نگهداري و رفع عیوب دستگاه ها و سیستم ها است.

منبع: گروه تحقیق و توسعه مازند قوطی

 

نظرات (0) کلیک ها: 3521

رب گوجه فرنگی جمع محصول جدید، مطرح ومشتری پسند شرکت جمع

شرکت جمع در سال 1372 به منظور ایجاد اشتغال و تامین بخشی از نیاز بازار و جامعه توسط جمعی از اعضای خانواده و به مدیریت احمد نجفی مقدم تاسیس گردید. در سال 1382 با توجه به توانمندی های مدیریت و پرسنل و نگاه برتر جهت کیفیت بسته بندی محصولات و رضایت مندی مشتریان تصمیم به توسعه این شرکت گرفته شد.
در حال حاضر با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات بسته بندی روز دنیا و به کارگیری حدود 100 نفر نیروی کار با تجربه و مهندسین زبده در صنعت بسته بندی و پیروی از خط مشی کیفیت برتر، مشغول به کار می باشد.

 

این شرکت در زمینه بسته بندی کلیه محصولات خود شامل: انواع حبوبات، ادویه جات، خشکبار، چای، سویا و...تاکنون موفق به کسب گواهی نامه های استاندارد تشویقی و اجباری ملی ایران و بین المللی: 2005،ISO22000 ،2008،ISO9001 و HACCP از کشور انگلستان، اخذ بیش از 20 پروانه ساخت از دانشگاه علوم پزشکی مازندران و رتبه A در بسته بندی، واحد نمونه استان و اخذ تندیس از سازمان صنعت و معدن و تجارت شده است.

رب گوجه فرنگی جمع با وزن تقریبی  1Kg  در بسته بندی قوطي فلزي  از جمله محصولات جدید، مطرح و مشتری پسند شرکت جمع بوده و تولیدات قوطی این محصول طی چندین سال متمادی برعهده  صنایع بسته بندی مازند قوطی  بوده است. مازند قوطي در راستاي توسعه و توليد محصولات با كيفيت و متنوع بر اساس نياز مشتريان و تقاضاي بازار علاقه مند به همكاري با شركت هاي صنايع غذايي، دارویی و شیمیایی در اقصي نقاط كشور است.

 منبع: گروه تحقیق و توسعه مازند قوطی

نظرات (0) کلیک ها: 2505

پادمیرا دستاوردی از پتروسالار یزد

شركت پترو سالار يزد  تولیدکننده انواع روغن موتور و روانكارهاي صنعتي در بسته بندي ها و اوزان مختلف در سال 1385 تاسيس و در اداره ثبت يزد تحت شماره 8213 به ثبت رسيد. اين شركت در سال 1386 مورد بهره برداري قرار گرفت و در سال 1387 موفق به اخذ گواهينامه ايزو 9001 در مديريت كيفيت گردید.


روغن موتور SAE 50 API SC/CC SUPER 6000 با حجم  1lit در بسته بندی قوطي فلزي با نام تجاری پادمیرا PADMIRAاز جمله محصولات مطرح پتروسالار بوده و تولید قوطی این روغن موتور طی چندین سال گذشته بر عهده صنایع بسته بندی مازند قوطی بوده است. مازند قوطي در راستاي توسعه و توليد محصولات با كيفيت و متنوع بر اساس نياز مشتريان و تقاضاي بازار علاقه مند به همكاري با شركت هاي صنايع غذايي، دارویی و شیمیایی در اقصي نقاط كشور است.

 منبع: گروه تحقیق و توسعه مازند قوطی

نظرات (0) کلیک ها: 13247

خبرنامه

سنجش رضایت مشتری

پیشنهاد فروش به مازند قوطی

رتبه الکساپست الکترونیک:

info@mazandcan.com

mazandcan@gmail.com

خبرنامه 

تماس با ما

تلفن: 35722830-011

فكس: 35722831-011

همراه: 6244-730-0911

همراه: 1510-220-0910

همراه: 2025-220-0910