مازند قوطی

.
دوشنبه 29 بهمن 1397.
تاریخ شمسی :
الإثنين 13 جماد ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Feb 18 2019.
تاریخ میلادی :

نمایشگاه های خارجی

  نمایشگاههای بین المللی تخصصی صنایع غذایی خارجی             


Fine Food Australia 2013
 استرالیا - سیدنی
  10 تا 13 سپتامبر 2013 / 20 تا 23 شهریور 1392

بیست ونهمین نمایشگاه سالانه مواد صنايع غذا و نوشیدنی، رستوران، نان، گوشت، محصولات كشاورزی، ماشين آلات توليد و بسته بندی، تجهیزات خرده فروشی،‌ خدمات و تجارت
 مهمترين دروازه ورود به بازار مواد غذايی قاره اقیانوسیه و کشورهای مشترک المنافع
حضور بیش از 1000 شرکت کننده از 35 کشور و 22976 خریداران بین المللی از 38 کشور جهان،  
 همگی نشان از اهمیت منطقه ای این رویداد سالانه را دارد
 
صادر کنندگان ایرانی نیز بایستی ضمن تقسیم بازارهای فروش خود، برای ورود به بازار استرالیا به عنوان مرکز این قاره و یک پایگاه مهم برای ورود به کشورهای مشترک المنافع برنامه ریزی نمایند. توسعه ارتباطات حرفه اي بازرگاني در منطقه پاسيفيك ، ملاقات با تصميم گيرندگان شركتهاي بزرگ پخش، عمده فروشان، فروشگاه هاي زنجيره اي و خرده فروشان و متعاقباً افزايش آمار فروش، دليل حضور مجدد شركت كنندگان در اين نمايشگاه است. در عين حال كه غرفه داران علاوه بر قراردادهاي منعقد شده با خريداران، با يكديگر نيز معاملات چشمگيري را نيز انجام مي دهند.
از طرفي بازديد كنندگان نيز محصولات غذايي جديد، كترينگ و تجهيزات مربوطه، سيستمهاي برودتي و
تكنولوژيهاي به روز بسته بندي و خرده فروشي و تنوع قابل توجهي از محصولات و خدمات را براي تامين نيازهاي خود مشاهده خواهند نمود. در اين نمايشگاه بيش از ۲۲۹۷۶ بازديد كننده شامل مديران هتلها، سوپرماركتها و فروشگاههاي زنجيره اي و خرده فروشي، كترينگها، فست فودها و رستورانها از بيش از ۱۰۰۰ شركت كننده بازديد مي كنند.


www.finefoodaustralia.com.au


Malaysia Food & Hotel Show 2013
Bakery & Confectionery Malaysia 2013
Culinaire Malaysia 2013
 Halal Food Asia 2013

مالزی - کوآلامپور
17 تا 20 سپتامبر 2013 /  26 تا 29 شهریور 1392

دوازدهمین نمايشگاه بين المللی غذا و نوشيدنيها، رستوران و هتل، تجهيزات و خدمات جانبی
بیش از 1000 شرکت کننده از 43 کشور جهان
بزرگترین نمایشگاه حلال آسیا 2013

کشور مالزی که از لحاظ بازرگانی و فرهنگی رابطه نزدیکی با کشور ما دارد، یکی از مهمترین و شناخته شده ترین
 بازارهای صادراتی محصولات غذایی ایرانی است، ولیکن بدلیل گستردگی، امکان ارتباط با تمامی تجار این سرزمین
به راحتی مقدور نیست.
این نمایشگاه مهمترین مرجع برای شناسایی تولیدکنندگان محصولات غذایی حلال است و متعاقباً شبکه تجارت و توزیع محصولات حلال، خرده فروشان، فروشگاههای زنجیره ای، خریداران عمده و تجار بین المللی همگی برای بازدید از نمایشگاه FHM و انجام معاملات سالیانه خود، برنامه ریزی خاصی دارند.
نمایشگاه FHM بطور سنتی بیش از 20000 دست اندرکاران صنعت غذا و خریداران حرفه ای از 65 کشور را برای
بازدید از این رویداد فرا خوانده و این امکان را برای شرکت کنندگان ایرانی فراهم می نماید تا با تنوع خریداران
و پتانسیل مشتریان جدید آشنا شوند.
با توجه به سابقه حضور محصولات غذایی ارگانیک و حلال ایرانی در بازار های این منطقه و علاقه مندی خریداران به خرید از شرکتهای ایرانی، می توان بازار دراز مدتی را با شرکت در این رویداد، برنامه ریزی نمود.  


www.foodandhotel.com 
IFEA South Africa 2013
 آفريقای جنوبی - ژوهانسبورگ
18 تا 20 سپتامبر 2013 / 27 تا 29 شهریور 1392

حرفه ای ترین نمايشگاه تخصصی صنايع غذايی
و مهمترين دروازه ورود به بازار مواد غذايی قاره آفريقا
با 725 ميليون جمعيت مصرف كننده

پس از برگزاری نمایشگاه IFE لندن، این نمايشگاه فرصت مناسبی خواهد بود تا مدیریت برگزار کننده نمایشگاه، تمامی دست اندركاران مرتبط با صنعت غذا، از تمامی قاره آفريقا را به ژوهانسبورگ فرا خوانده و امکان ارتباط حرفه ای خریداران این قاره را با تولیدکنندگان و تجار بین المللی فراهم نماید .
آفريقای جنوبی نيز با توجه به زيرساختهای حرفه ای بازرگانی موجود در اين كشور، به عنوان پايگاهی مهم برای ورود به قاره آفريقا محسوب می شود و شرکتهای بین المللی نیز اصولاً برنامه ریزیهای خود، برای ورود به این قاره بزرگ را از طریق این کشور انجام می دهند .
زعفران، پسته، خشكبار، عرقيات گياهی،‌ کشمش، خرما، كنسانتره و آبمیوه، لبنیات، ماكارونی و پستا، شيرينی، شکلات، اسنک، غذاهای نیمه پخته و آماده .... از محصولات شاخص ايرانی برای حضور در اين نمايشگاه هستند.www.montgomeryafrica.com
www.freshmontgomery.co.uk
 FHC China 2013
چین / شانگهای
13 تا 15  نوامبر 2013 / 23 تا 25  آبان 1392


شانزدهمین نمايشگاه بين المللی غذا و نوشيدنيها، رستوران و هتل
تجهيزات و خدمات جانبی

حضور بيش از 1500 شركت كننده از70  کشور
شرکت بیش از 30156 خریدار و بازدید کننده حرفه ای از سراسر چین

فرصتی استثنایی برای حضور در بزرگترین بازار مصرف جهان
چین در سالیان اخیر بواسطه حجم بالای صادرات، رشد ارزشمندی را در اقتصاد خود تجربه کرده و متعاقباً شهروندان آن نیز ثروت قابل ملاحضه ای را به دست آورده اند و به دنبال تنوع در محصولات غذایی جدید هستند. این سرزمین به عنوان بزرگترین بازار مصرف جهان، به حدی متنوع و گسترده است که محصولات غذای ایرانی به راحتی می توانند برای خریداران خود برنامه ریزی نمایند.
به دلیل مدیریت حرفه ای، قدمت و اعتبار این نمایشگاه، خریداران شناخته شده و معتبر شانگهای و سایر شهرهای چین، برای بازدید از این رویداد، برنامه ریزی خاصی دارند تا بتوانند تولید و عرضه کنندگان جدید را ملاقات و محصولات متنوع را شناسایی و برای توسعه تجارت خود در داخل سرزمین چین و همچنین در شبکه تجارت بین الملل خود برنامه ریزی کنند.
ارگانیک و سالم بودن محصولات غذایی ایرانی، همواره مورد نظر خریداران این منطقه است و با استفاده از این فرصت، می توان به شبکه خریداران بین المللی شانگهای وارد شد و برای سفارشات قابل توجه برنامه ریزی نمود.
 
www.fhcchina.com Sweets & Snacks Middle East 2013
 دبی
17 تا 19 نوامبر 2013 / 26 تا 28 آبان 1392

نمايشگاه تخصصی شيرينی، شكلات و اسنك خاور ميانه و ماشين آلات مرتبط
فرصتی استثنایی برای ملاقات با بزرگترین خریداران منطقه خلیج فارس
با صنعت شیرینی، شکلات، بستنی، ،آبنبات و اسنک خاورمیانه در تماس باشید
شکر و شیرینی‌جات در بالای لیست مواد غذایی صادراتی قرار دارند که رقمی در حدود ۳۷ درصد از کل محصولات غذایی را شامل می‌شود. شیرینی‌جات وارد شده به امارات نشان‌دهنده رشد سالانه با شیبی بسیار تند در حدود ۱۴ درصد بین سال‌های 2005 تا ۲۰۰۸ است که رقمی در حدود ۶۸۶ میلیون درهم را دربرمی‌گیرد.

در سال ۲۰۰۸، صادرات دبی در بخش شیرینی‌جات ارزشی در حدود ۳۹۹ میلیون درهم بوده است که رشد میانگین ۲۵ درصدی از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ را نشان می‌دهد. برنامه‌ریزی کشورهای حوزه خلیج‌فارس در واردات مواد غذایی به گونه‌ای است که در سال ۲۰۲۰ به ۱۸۰ میلیارد درهم برسد و در این میان بازار انواع شیرینی‌جات رقم ۳۰۰ میلیون درهم تنها در امارات را شامل می‌شود یعنی رشد سالانه ۱۰ درصد.
در زمینه اسنک نیز به خاطر افزایش گرایش به شیوه غذایی غرب، جمعیت بومی و توریسم، رشد آینده در بخش اسنک‌های طعم‌دار در سال‌های آینده به ۱۵ درصد خواهد رسید. مصرف سالانه اسنک‌های طعم‌دار در حدود ۲ کیلوگرم در سال است. مصرف‌کنندگان زیر ۱۸ سال ۶۰ درصد از این میزان را مصرف می‌کنند.

www.sstme.com
www.sweetsmiddleeast.com 
The Speciality Food Festival 2013
 دبی
17 تا 19 نوامبر 2013 / 26 تا 28 آبان 1392

فستیوال غذاهای خاص 2013
فرصتی استثنایی برای ملاقات با بزرگترین خریداران منطقه خلیج فارس
غذاهای لوكس و گران قيمت، كيترينگ هتلهای پنج ستاره، غذاهای دريايی، ارگانيك و طبيعی، غذاهای حلال، خاويار، زعفران، خشکبار، خرما، کشمش و پسته
همزمان با نمايشگاه شیرینی و اسنک خاورمیانه، فستیوال غذاهای خاص با ارایه مواد غذايی منتخب و لوكس از خاويار تا مواد غذايی بوتيكی و برندهای لوكس و گران قيمت بين المللی در قالب GOURMET SHOW  خواهد توانست كلكسيونی از مواد غذايی منتخب و خاص را در يك مكان گردآوری كرده و به مشتريان بين المللی بسيار خاص از سرار جهان ارائه نمايد.
ويژگی بزرگ اين نمايشگاه برای شركت كنندگان ایرانی ارایه محصولات خاص ایران مانند زعفران، پسته، کشمش، خشکبار، خرما و خاویار و ارتباط گيری با افراد، ‌سازمانها و شركتهای بسيارخاص خواهد بود واين بزرگترين رمز توسعه تجارت در سطح بين الملل می باشد.
از آنجايی كه اكثر گروه مواد غذايی ايران خاص و مناسب جهت حضور در اين نمايشگاه می باشند، اميدواريم كه علاقمندان به توسعه تجارت خود در سطح بين الملل، بتوانند از اين فرصت نهايت بهره برداری را بنمايند.

www.speciality.ae


 
SEAFEX 2013
دبی
17 تا 19 نوامبر 2013 / 26 تا 28 آبان 1392

بزرگترین نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی دریایی در منطقه خاورمیانه و آفریقا
فرصتی استثنایی برای ملاقات با بزرگترین خریداران منطقه خلیج فارس
فرصت استثنایی برای معرفی پتانسیل محصولات غذایی ایران و شرکتهای جدید ایرانی به مشتریان منطقه که با بسته بندیهای به روز خود وارد بازار  شده اند. این امکان را خواهیم داشت تا با حضور در این نمایشگاه، خریداران جدی مانند هتلها، رستورانها، شرکتهای کیترینگ، عمده فروشان و خرده فروشان، فروشگاههای زنجیره ای و همچنین شرکتهای فعال در زمینه واردات و صادرات در منطقه خاور میانه و آفریقا را ملاقات و نظر آنها را به این بخش از صنعت غذای ایران جلب نماییم.
تیم اجرایی مرکز تجارت جهانی دبی نیز با بیش از 30 سال تجربه، اطلاعات، دانش و ارتباطات ارزشمند خود در صنعت غذا را با گنجینه مشتریان مهم و خریداران جدی منطقه درآمیخته تا حرفه ای ترین و قویترین فرصت را برای توسعه تجارت شما فرهم نماید.
مدیریت گلفود نیز بیش از 70000 بازدید کنندگان و خریداران بین المللی خود را به این نمایشگاه دعوت می نماید تا بطور تخصصی با محصولات غذایی دریایی و تولیدکنندگان و یا عرضه کنندگان آن آشنا شوند.www.seafexme.com 
Fine Food India 2013
هندوستان / دهلی نو
27 تا 29 نوامبر  2013 /  6 تا 8 آذر 1392


مرکز نمایشگاهی پاگاتی مایدان
 دهلی نو

فرصتی ارزشمند برای آشنایی با محصولات
 سرزمین هندوستان و سایر کشورها
 
 بازدید کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا  با بیش از هزاران محصول جدید مواد غذایی آشنا شوند، شرکای تجاری جدید خود را از هندوستان و سایر کشورهای جهان ملاقات کنند ومزایای رقابتی تجارت خود را افزایش دهند. ما همچنین برنامه مخصوص ملاقات مستقیم با خریداران را طی سه روز نمایشگاه اجرا خواهیم نمود. خریداران نیز می توانند محصولات جدید را تست کنند و با آخرین نوآوریها آشنا شوند.
محوطه نمایشگاه بر اساس نوع محصول طراحی شده و خریداران به سادگی می توانند شرکتها و خدمات مورد نظرشان را بیابند.  برنامه های توسعه صنعت غذا از جمله سمینارها و جلسات رو در رو خریداران و فروشندگان به شرکت کنندگان و بازدید کنندگان این فرصت را خواهد داد تا در تجارت خود پیشرو باشند و سهم خود را از بازار غذای 181 میلیارد دلاری هندوستان به دست آورند.
در سال 2011 بیش از 3345 بازدید کننده بین المللی شامل هتل داران، فروشگاههای زنجیره ای و سوپر مارکتها، خرده فروشی ها، کیترینگ، فست فوها و رستورانها، انستیتوهای غذایی وبهداشتی و خریداران جدی از این نمایشگاه بازدید کردند.www.finefoodindiaexpo.com 
Gulfood 2014
دبی
25 تا 28 فوریه 2014 / 7 تا10 اسفند 1392


فرصتی مجدد برای حضور درمهمترین رویداد خاورمیانه و
امکان ملاقات با بیش از 100000 خریداران بین المللی از 152 کشور جهان
سلامتی، ارگانیک و حلال بودن محصولات غذایی ایران،
رزومه و سابقه تاریخی مثبت تجارت غذایی کشور های منطقه با ایران و
متعاقباً علاقه مندی خریداران منطقه به محصولات متنوع و با کیفیت ایرانی،
رشد قراردادهای منعقد شده شرکتهای ایرانی در نمایشگاههای گلفود 2012 و 2013
و تبلیغات محیطی برای معرفی و شناساندن برندهای ایرانی به خریداران بین المللی
همگی نشان از حضور مجدد و قدرتمند برندهای برتر ایرانی در
گلفود 2014 خواهد بود.
مرکز تجارت جهانی دبی نیز همواره به دقت مشکلات شرکتهای ایرانی را پی گیری می کند و سعی دارد تا با تجربه 30 ساله و مدیریت حرفه ای خود، زمینه لازم برای توسعه ارتباطات بازرگانی و رشد تجارت ایرانیان را فراهم نماید.

 www.gulfood.com 
FHA 2014
 سنگاپور
17 تا 20 آوریل 2014 / 29 فروردین تا 1 اردیبهشت 1393

نوزدهمین نمایشگاه  دوسالانه بین‌المللی
غذا و نوشیدنی، هتل و رستوران، قهوه و چای و خدمات ميزبانی

2840 شرکت کننده از 70 کشور جهان
فرصتی استثنایی برای ملاقات با بیش از 54000 خریدار بین المللی
منطقه پاسیفیک و شرق آسیا به دلیل جمعیت قابل توجه و تنوع بازار مصرف، همواره کانون توجه و ارتباطات شرکتهای بین المللی بوده و سنگاپور نیز بیش از 40 سال است که به عنوان اولین پایگاه جهانگردی و تجارت در شرق آسیا، نقش بی بدیلی در توسعه بازرگانی و صنعت غذا داشته است. در این راستا نمایشگاه FHA سنگاپور نیز به دلیل قدمت 38 ساله برگزاری این رویداد، توانسته است جایگاه خود را به عنوان اصلی ترین محل معرفی شرکتهای بین المللی و دروازه ورود به منطقه آسیا و اقیانوسیه حفظ نماید. مدیریت حرفه ای شرکت نمایشگاهی سنگاپور نیز که برگزاری این نمایشگاه را از سال 1976 بطور جدی و حرفه ای پی گیری می نماید، 90000 مترمربع فضای 9 سالن این نمایشگاه را برای 2840 غرفه دار در قالب 51 پاویون ملی و بیش از 54000 خریدار بین المللی فراهم نموده تا سهمی از حجم معاملات 3 میلیارد دلاری منعقد شده در این رویداد را داشته باشند.
این یک فرصت ایده آل برای شرکتهای ایرانی است تا بتوانند با حضور در نمایشگاه FHA سنگاپور، تجارت بين الملل خود را توسعه داده و نمایندگان فروش خود را در کشورهای مالزي، اندونزي، استراليا، نيوزلند، ژاپن، كره شمالي و جنوبي، تايوان، چين، هنگ كنگ، هند، نپال، تايلند، ويتنام، كامبوج، برونئي، لائوس، ميانمار، فيليپين و... انتخاب نمایند و متعاقباً شاهد حضور محصولات ايراني بيشتري در اين منطقه باشيم.
www.foodnhotelasia.com
 
 
 
Seoul Food & Hotel Show 2014
کره جنوبی - سئول
14 تا 17 می 2014 / 24 تا 27 اردیبهشت 1393

بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی غذا و نوشیدنی، هتل، رستوران و تجهیزات   

SFH 2013 يكی ازمعتبر ترين و با سابقه ترین نمایشگاههای قاره آسيا در زمينه غذا، نوشیدنی و هتل‌داری است که در كشور ثروتمند كره جنوبی برگزار می شود.

 در نمایشگاه سال گذشته بیش از 1089 غرفه از 44 كشور حضور داشتند
 و 45331 خریدار حرفه‌ای از اين نمايشگاه بازدید کردند.

قدرت بالای خرید مردم این کشور، این امکان را به تولید و عرضه کنندگان محصولات خاص و گران قیمت می دهد تا بتوانند یک بازار درازمدت را برای خودشان پایه ریزی نمایند.

سلامت و ارگانیک بودن، از ویژگیهای خاص محصولات غذایی سنتی و صنعتی ایرانی است که باعث استقبال خریداران منطقه خواهد بود، پس برای حضور در یک بازار ارزشمند و ماندگار برنامه ریزی نمایید.


www.seoulfoodnhotel.co.kr 
Africa’s Big Seven 2014
آفريقای جنوبی – ژوهانسبورگ
30 ژوئن تا 2 جولای  2014 /  11 تا 13 تير 1393

مهمترين دروازه ورود به بازار مواد غذايی قاره آفريقا
تركيبی از هفت نمايشگاه تخصصی صنايع غذايی
صنايع غذا و نوشیدنی، رستوران، نان، گوشت، محصولات كشاورزی، ماشين آلات توليد و بسته بندی، تجهیزات خرده فروشی،‌ خدمات و تجارت مواد غذایی
حضور در بازار آفريقا با 725 ميليون جمعيت مصرف كننده كه به عنوان بازار آينده جهان محسوب می شود، فرصتی است كه هم اكنون بايد برنامه ريزی شود، لیکن بدلیل نبود ساختار تجاری در کلیه کشورهای این قاره، امکان تجارت با این قاره به سادگی قابل انجام نیست. آفريقای جنوبی با توجه به زيرساختهای حرفه ای بازرگانی موجود در اين كشور، به عنوان پايگاهی برای ورود به قاره آفريقا محسوب می شود و صنعت غذا اصلی ترین و پویا ترین موضوع در تجارت این کشور و پیرو آن در قاره آفریقا است. نمايشگاه مواد غذايی  Africa's Big Seven تمامی دست اندركاران مرتبط با صنعت غذا، از تمامی قاره آفريقا را به ژوهانسبورگ فرا می خواند و فرصت لازم را به غرفه داران خود می دهد تا کلیه خریداران کشورهای مختلف این قاره را ملاقات و برای حضور دراز مدت خود در این قاره برنامه ریزی نمایند.
زعفران، پسته، خشكبار، عرقيات گياهی،‌ خرما، كنسانتره، آرد، ماكارونی، شيرينی جات، محصولات گوشتی، لبنیات، مواد اولیه و ماشین آلات .... از محصولات شاخص ايرانی برای حضور در اين نمايشگاه هستند.
www.exhibitionsafrica.com
 Food & Hotel Thailand 2014
 تایلند - بانکوک
4 تا 7 سپتامبر 2014 /  14 تا 17 شهریور 1393  

بیست و دومین نمايشگاه بين المللی غذا و نوشيدنيها، رستوران و هتل
تجهيزات و خدمات جانبی

فرصتی ارزشمند برای حضور در یک رویداد 5 ستاره بین المللی
و ملاقات با بیش از 26400 خریدار از 60 کشور جهان
تایلند با 64 میلیون جمعیت و 15 میلیون توریست بین المللی به عنوان امن ترین کشور در منطقه آسیای شرقی، یکی از مهمترین مقصد های توریستی جهان به حساب می آید. بازدید از نمایشگاههای این کشور نیز یکی دیگر از جاذبه های این کشور است و حصور در این نمایشگاه، این امکان را به ما می دهد تا با خریداران 60 کشور ملاقات و مذاکره نماییم.
این کشور بازاری کامل با درخواستهای متنوع از ارزانترین تا لوکس و گران قیمت ترین محصولات غذایی است و خریداران عمده و خرده فروش، فروشگاههای زنجیره ای، هتلها و رستورانهای تایلند و کشورهای اطراف نیز همواره به دنبال محصولات متنوع و جدید هستند و با خرید از شرکتهای حاضر در نمایشگاه، تبلیغ حرفه ای برای محصولات جدید انجام داده  و باعث گسترش تجارت این شرکتهای صادرکننده هستند.
ثبات مدیریت حرفه ای این نمایشگاه و تداوم حضور شرکت کنندگان در این رویداد سالیانه، منجر به موفقیت صادر کنندگان در جذب مشتریان جدید و فروش بیشتر در بازار این منطقه است. با توجه به کیفیت و سلامت محصولات غذایی ایرانی، این امکان برای صادر کنندگان ایرانی نیز مهیا است تا با حضور در بازار رو به رشد تایلند، برای تداوم صادرات و توسعه شبکه مشتریان محصولات خود در کل منطقه شرق آسیا برنامه ریزی نمایند.

www.foodhotelthailand.comThe Speciality Food Festival 2014
 دبی
19 تا 21 نوامبر 2014 /  28 تا 30 آبان 1393

فستیوال غذاهای خاص 2014
فرصتی استثنایی برای ملاقات با بزرگترین خریداران منطقه خلیج فارس
غذاهای لوكس و گران قيمت، كيترينگ هتلهای پنج ستاره، غذاهای دريايی، ارگانيك و طبيعی، غذاهای حلال، خاويار، زعفران، خشکبار، خرما، کشمش و پسته
همزمان با نمايشگاه شیرینی و اسنک خاورمیانه، فستیوال غذاهای خاص با ارایه مواد غذايی منتخب و لوكس از خاويار تا مواد غذايی بوتيكی و برندهای لوكس و گران قيمت بين المللی در قالب GOURMET SHOW  خواهد توانست كلكسيونی از مواد غذايی منتخب و خاص را در يك مكان گردآوری كرده و به مشتريان بين المللی بسيار خاص از سرار جهان ارائه نمايد.
ويژگی بزرگ اين نمايشگاه برای شركت كنندگان ایرانی ارایه محصولات خاص ایران مانند زعفران، پسته، کشمش، خشکبار، خرما و خاویار و ارتباط گيری با افراد، ‌سازمانها و شركتهای بسيارخاص خواهد بود واين بزرگترين رمز توسعه تجارت در سطح بين الملل می باشد.
از آنجايی كه اكثر گروه مواد غذايی ايران خاص و مناسب جهت حضور در اين نمايشگاه می باشند، اميدواريم كه علاقمندان به توسعه تجارت خود در سطح بين الملل، بتوانند از اين فرصت نهايت بهره برداری را بنمايند.


www.speciality.ae 
SEAFEX 2014
دبی
19 تا 21 نوامبر 2014 /  28 تا 30 آبان 1393
بزرگترین نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی دریایی در منطقه خاورمیانه و آفریقا
فرصتی استثنایی برای ملاقات با بزرگترین خریداران منطقه خلیج فارس
فرصت استثنایی برای معرفی پتانسیل محصولات غذایی ایران و شرکتهای جدید ایرانی به مشتریان منطقه که با بسته بندیهای به روز خود وارد بازار  شده اند. این امکان را خواهیم داشت تا با حضور در این نمایشگاه، خریداران جدی مانند هتلها، رستورانها، شرکتهای کیترینگ، عمده فروشان و خرده فروشان، فروشگاههای زنجیره ای و همچنین شرکتهای فعال در زمینه واردات و صادرات در منطقه خاور میانه و آفریقا را ملاقات و نظر آنها را به این بخش از صنعت غذای ایران جلب نماییم.
تیم اجرایی مرکز تجارت جهانی دبی نیز با بیش از 30 سال تجربه، اطلاعات، دانش و ارتباطات ارزشمند خود در صنعت غذا را با گنجینه مشتریان مهم و خریداران جدی منطقه درآمیخته تا حرفه ای ترین و قویترین فرصت را برای توسعه تجارت شما فرهم نماید.
مدیریت گلفود نیز بیش از 70000 بازدید کنندگان و خریداران بین المللی خود را به این نمایشگاه دعوت می نماید تا بطور تخصصی با محصولات غذایی دریایی و تولیدکنندگان و یا عرضه کنندگان آن آشنا شوند.

www.seafexme.com 
Fine Food India 2014
هندوستان / دهلی نو
27 تا 29 نوامبر 2014 /  6 تا 8 آذر  1393

مرکز نمایشگاهی پاگاتی مایدان
 دهلی نو

فرصتی ارزشمند برای آشنایی با محصولات
 سرزمین هندوستان و سایر کشورها

 بازدید کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا  با بیش از هزاران محصول جدید مواد غذایی آشنا شوند، شرکای تجاری جدید خود را از هندوستان و سایر کشورهای جهان ملاقات کنند ومزایای رقابتی تجارت خود را افزایش دهند. ما همچنین برنامه مخصوص ملاقات مستقیم با خریداران را طی سه روز نمایشگاه اجرا خواهیم نمود. خریداران نیز می توانند محصولات جدید را تست کنند و با آخرین نوآوریها آشنا شوند.
محوطه نمایشگاه بر اساس نوع محصول طراحی شده و خریداران به سادگی می توانند شرکتها و خدمات مورد نظرشان را بیابند.  برنامه های توسعه صنعت غذا از جمله سمینارها و جلسات رو در رو خریداران و فروشندگان به شرکت کنندگان و بازدید کنندگان این فرصت را خواهد داد تا در تجارت خود پیشرو باشند و سهم خود را از بازار غذای 181 میلیارد دلاری هندوستان به دست آورند.
در سال 2013 بیش از 40000 بازدید کننده بین المللی شامل هتل داران، فروشگاههای زنجیره ای و سوپر مارکتها، خرده فروشی ها، کیترینگ، فست فوها و رستورانها، انستیتوهای غذایی وبهداشتی و خریداران جدی از این نمایشگاه بازدید کردند.

www.finefoodindiaexpo.com
 Gulfood 2015
دبی
25 تا 28 فوریه 2015  / 7 تا10 اسفند 1393


فرصتی مجدد برای حضور درمهمترین رویداد خاورمیانه و
امکان ملاقات با بیش از 100000 خریداران بین المللی از 152 کشور جهان
سلامتی، ارگانیک و حلال بودن محصولات غذایی ایران،
 رزومه و سابقه تاریخی مثبت تجارت غذایی کشور های منطقه با ایران و
متعاقباً علاقه مندی خریداران منطقه به محصولات متنوع و با کیفیت ایرانی،
رشد قراردادهای منعقد شده شرکتهای ایرانی در نمایشگاههای گلفود 2013 و 2014
 و تبلیغات محیطی برای معرفی و شناساندن برندهای ایرانی به خریداران بین المللی
همگی نشان از حضور مجدد و قدرتمند برندهای برتر ایرانی در
گلفود 2015 خواهد بود.  
مرکز تجارت جهانی دبی نیز همواره به دقت مشکلات شرکتهای ایرانی را پی گیری می کند و سعی دارد تا با تجربه 30 ساله و مدیریت حرفه ای خود، زمینه لازم برای توسعه ارتباطات بازرگانی و رشد تجارت ایرانیان را فراهم نماید.  
 www.gulfood.com
IFE London 2015
انگلستان - لندن
  17 تا 20 مارچ 2015 /  27 تا 30 اسفند 1393
بزرگترین و معتبرترین رویداد صنعت غذای کشور انگلستان
بریتانیا یکی از بزرگترین بازارهای صنعت غذا و نوشیدنی در جهان است
سومین بازار در اروپا و پنجمین بازار در سطح جهان
با ارزش 146.3 میلیارد پوند و با آمار واردات 33.4 میلیارد پوند
و 93000 خرده فروش در سطح منطقه

نمایشگاه لندن که هر دو سال یکبار برگزار می شود، فرصت بسیار ارزشمندی است تا به توان  با بیش از 1100 شرکت کننده از سراسر جهان ملاقات نمود و محصولات، فرآیندها، طعم ها، غذاها و نوشیدنیهای جدید را تجربه نمود. شرکت کنندگان نیز این فرصت را خواهند داشت تا با خریداران بزرگ، شرکتهای پخش، عمده فروشان، فروشگاه های زنجیره ای و خرده فروشان و حتی تولید کنندگان صنایع غذایی که برای بازدید از این نمایشگاه برنامه ریزی می کنند، ملاقات حضوری داشته، نیازهای آنها را حس نموده و با حضور مکرر خود، برای توسعه بازار فروش محصولات خود در بریتانیا برنامه ریزی نمایند.
در نمایشگاه سال 2011 تعداد 28135 خریداران بین المللی توانسته بودند از 1137 غرفه دار از 55 کشور بازدید نمایند و جدیدترین ها را تجربه نمایند. خشکبار، پسته، زعفران، خرما، آبمیوه و کنسانتره و سایر محصولات خاص صنعت غذای ایران می توانند بازار بسیار خوبی را در این منطقه داشته باشند و باید با حضور خود توانمندی و پتانسیل این صنعت را به اطلاع مشتریان بین المللی برسانند.

www.ife.co.uk

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

خبرنامه

سنجش رضایت مشتری

پیشنهاد فروش به مازند قوطی

رتبه الکساپست الکترونیک:

info@mazandcan.com

mazandcan@gmail.com

خبرنامه 

تماس با ما

تلفن: 35722830-011

فكس: 35722831-011

همراه: 6244-730-0911

همراه: 1510-220-0910

همراه: 2025-220-0910